Rehabilitanci Wrocław

Jak pracujemy?

Terapia indywidualna

Pomagamy w szybkim odzyskaniu zdrowia, leczymy kontuzje, łagodzimy ból poprzez zabiegi, rehabilitację ruchową i inne według konkretnych potrzeb pacjenta i stanu jego zdrowia.

Masaż leczniczy

Zapewnia regenerację mięśni po nadmiernym wysiłku fizycznym, kontuzjach czy urazach. Stosujemy odpowiednie techniki, intensywność masaży leczniczych, aby złagodzić ból, poprawić kondycję stawów i mięśni pleców.

Kinesiotaping

Przyklejamy kolorowe plastry na różne partie ciała, które łagodzą ból, zapobiegają kontuzjom i skurczom łydek. Terapia przynosi szczególne korzyści osobom uskarżającym się na ból szyi i kręgosłupa.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem świetnie wykwalifikowanych fizjoterapeutów, działających na terenie Wrocławia i okolic. Wykonujemy naszą pracę z powołania, dlatego każdy nasz pacjent wie, że dobrze o niego zadbamy. Zabiegi wykonywane są w przyjemnej atmosferze. Profesjonalnie wykonujemy naszą pracę przywracając do zdrowia i łagodząc ból.

Specjalizujemy się w rehabilitacji pourazowej, ortopedycznej i neurologicznej.

Cierpiałem na dyskopatię, chodziłem na siłownie po pracy, ale nie uchroniłem się od tego schorzenia. Team fizjoterapeutów mi pomógł, szczególnie że nie miałem już czasu na bieganie po lekarzach, a oni przyjeżdżają do domu.
Tomasz Lasek
Tomasz Lasek
Web Developer
Kiedyś miałam uraz kręgosłupa po wypadku. Co jakiś czas się odzywał, kiedy pracowałam w ogródku. Rehabilitacja pomogła i nawet dostałam specjalne zalecenia profilaktyczne.
Weronika Malinowska
Weronika Malinowska
Właścicielka Agroturystyki
Na Rehabilitantów natrafiłam, kiedy miałam problem ze skurczami łydek podczas uprawiania sportów. Oni polecili mi plastry dynamiczne, których używam podczas intensywnych treningów.
Agnieszka Pukała
Agnieszka Pukała
Nauczycielka Fizyki
Jestem bardzo zadowolony z tego jak pracują Ci młodzi ludzie. Wnuczka mi ich poleciła, bo jej koleżanka tam pracuje. Nie żałuję, że skorzystałem.
Franciszek Biesielski
Franciszek Biesielski
Rencista

Sprawdź nasze ceny i ofertę